Poznajemy pracę radiowca

IS DSC 031118 września Asia Warakomska i Wiktoria Kondracka, a tydzień później Zosia Kowalewska i Ola Rozumowska prowadziły audycję „Bajki z Aniołem” w Radiu 5.

Najpierw dziewczynki zostały oprowadzone po rozgłośni, były w dwóch studiach, skąd nadawane są programy. Dziennikarze posadzili je przy konsolecie. Następnie przyszedł czas na obejrzenie wystawy starych radioodbiorników, a po nim długo oczekiwany moment…

Trema była wielka, bo przecież „Bajek z Aniołem” słuchają mieszkańcy nie tylko Suwałk, ale i Augustowa, Olecka, Gołdapi, Ełku, Giżycka oraz wielu wsi. Dziewczynki poradziły sobie wspaniale! Asia i Wiktoria opowiadały o owocach i warzywach z naszych ogrodów i sadów, zaś Zosia i Ola zadawały pytania dotyczące chleba. Na koniec były pozdrowienia – nie tylko dla rodziców i rodzeństwa. Dziewczynki nie zapomniały o swoich kolegach i koleżankach z klasy 3b oraz o wszystkich uczniach i nauczycielach naszej szkoły.

Okazało się, że praca radiowca jest bardzo ciekawa.

IS_DSC_0311.jpgIS_DSC_0313.jpgIS_DSC_0316.jpg