Zwyczajny dzień w Ib

IS DSC 1bUczniowie klasy Ib bardzo chętnie dzielą się swoimi wrażeniami związanymi ze szkołą i nie tylko… Oto kolejna relacja wychowanków pani Grażyny Serafin.

Zwykły dzień w IB, jakich pełno w kalendarzu szkolnym, tylko na pozór jest taki. Na przykład… poniedziałek. Najpierw Pani wręczyła Frankowi Wiszniewskiemu i Bartkowi Krejpcio odznaki Wspaniałego Pożeracza Liter. To nasi pierwsi klasowi „pożeracze”. W nagrodę za dwanaście, samodzielnie lub z rodzicami, przeczytanych książek otrzymali nagrody - oczywiście książki. Życzymy miłej lektury i… też bierzemy się za czytanie, bo zazdrościmy im tych odznak.

Kolejną atrakcją każdego poniedziałku jest wyjazd na pływalnię OSiR. Jeździmy tam jako jedyni pierwszoklasiści od początku roku i możemy się pochwalić, że już się wody nie boimy. Może jeszcze nie wszyscy utrzymują się samodzielnie (bez rękawków) na wodzie, ale pp. Szymon Andruczyk i Paweł Żdanuk, nasi instruktorzy pływania, pracują nad tym. Nasze uśmiechnięte miny świadczą najlepiej o tym, że lubimy poniedziałki. Te zwyczajne - niezwyczajne też.

Uczniowie kl. IB

IS_DSC_0024.jpgIS_DSC_0027.jpgIS_DSC_0028.jpgIS_DSC_0032.jpgIS_DSC_0035.jpgIS_DSC_0037.jpg