Wielkie święto dzieci w Studzienicznej

IS 1b18 maja grupa uczniów naszej szkoły udała się do Studzienicznej, gdzie miała miejsce Stacja Dziecięca Kongresu Eucharystycznego Diecezji Ełckiej. Dzieci spędziły ten dzień aktywnie i radośnie, korzystając z pięknej pogody oraz atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Najpierw czekał na nie rejs statkiem po augustowskich jeziorach, a później zabawy i zagadki z nagrodami. Głównym punktem spotkania w Studzienicznej była Msza święta pod przewodnictwem księdza biskupa Jerzego Mazura. Po niej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Od ziarenka do Eucharystii”, na który prace zgłosili również nasi podopieczni. Wśród laureatów znalazł się uczeń klasy 4b, Albert Rybak.

Dzieci wróciły do domów zmęczone, ale szczęśliwe i bogate w nowe doświadczenia. Opiekę nad nimi sprawowały: s. Teresa Kalska, p. Adrianna Rybak i p. Izabela Walendzewicz.

Stacja Dziecięca Kongresu Eucharystycznego Diecezji Ełckiej wpisała się w ogólnopolskie obchody Dnia Dziecka.

IS_1.jpgIS_1b.jpgIS_2.jpgIS_3.jpgIS_4.jpgIS_5.jpgIS_6.jpgIS_7.jpgIS_8.jpgIS_9.jpgIS_10.jpgIS_10b.jpgIS_11.jpgIS_12.jpgIS_13.jpgIS_14.jpg