Egzaminy 2024

egzaminy 2024W dniach 14 – 16 maja uczniowie najstarszych klas naszej szkoły przystąpili do egzaminu ósmoklasisty. Pierwszego dnia zmagali się z arkuszem z języka polskiego, w którym dominowały pytania dotyczące „Kamieni na szaniec” A. Kamińskiego. W środę uczniowie mieli okazję wykazać się wiedzą matematyczną, zaś w czwartek - znajomością języka angielskiego.

Nasi ósmoklasiści wspaniale poradzili sobie ze stresem i pełni energii przystępowali do kolejnych części egzaminu. Teraz pozostaje im cierpliwie czekać do 3 lipca, kiedy to poznają swoje wyniki. Mamy nadzieję, że wszyscy będą z nich zadowoleni.

IS_1.jpgIS_2.jpgIS_3.jpgIS_4.jpgIS_5.jpgIS_6.jpgIS_7.jpgIS_8.jpgIS_9.jpgIS_10.jpgIS_11.jpgIS_12.jpg