My też będziemy poznawać Podlaskie!

izba2“Poznajemy Podlaskie” to przedsięwzięcie mające na celu udzielenie wsparcia finansowego przez Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną szkołom podstawowym z województwa podlaskiego na organizację wycieczek turystyczno-krajoznawczych po województwie podlaskim. Z radością informujemy, że nasz wniosek został rozpatrzony pozytywnie i szkoła zostanie objęta wsparciem. Niebawem wyruszamy poznawać Podlaskie!

W ramach programu "Poznajemy Podlaskie" szkoła otrzyma 6.600 zł na organizację wycieczki po województwie podlaskim. Z pozyskanych środków zostanie sfinansowany wyjazd do Korycina, Tykocina, Kruszynian i Bohonik. Programem zostanie objętych 47 uczniów, którzy wyruszą poznawać inne kultury, potrawy i obiekty kultury na terenie Podlasia. Łączny koszt organizacji wyjazdu to kwota 8.250 zł.