Sukces klasy 6a

wychowanie przez czytanieUczniowie klasy 6a odnieśli wielki sukces w Konkursie na najlepszą prezentację multimedialną odbywającym się w ramach Programu edukacyjnego „Wychowanie przez czytanie”. Ich film promujący optymizm otrzymał wyróżnienie!

Sukces ten cieszy też z uwagi na dużą konkurencję. Otóż do udziału w konkursie zgłoszonych zostało ponad 150 filmów i prezentacji multimedialnych przygotowanych przez uczniów szkół podstawowych z całej Polski.

W klasowej produkcji pt. „Wartościowe rozmowy o poranku” wystąpiły: Zuzia Burzyńska, Oliwka Danilewicz, Martyna Podbielska i Amelka Wierzchowska.

Uczniowie klasy 6a otrzymali od organizatora, "Fundacji ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, kolekcję książek, którą przekazali do szkolnej biblioteki.

O tym, jak klasa 6a realizowała program „Wychowanie przez czytanie”, można przeczytać tutaj

IS_P1310371.jpgIS_P1310374.jpgIS_P1310374a.jpg