Program "Zdrowe nietrudne" w klasie 3b

IS DSC 0066Na początku roku szkolnego wychowawczyni klasy 3b zgłosiła swych uczniów do programu edukacyjnego „ZDROWE NIETRUDNE”. O tym, co warto widzieć o programie, napisali trzecioklasiści. Oto ich relacja:

Któregoś dnia Pani przyniosła wielkie pudło z niespodzianką – materiałami potrzebnymi do sprawdzenia, czy zdrowe jest naprawdę nietrudne. Były tam książeczki z zadaniami dla każdego z nas oraz smaczne niespodzianki od firmy KUPIEC. Cieszyliśmy się jak dzieciJ.

I tak zaczęła się nasza przygoda z Witaminką CELINKĄ i Wafelkiem STEFCIEM, którzy wraz z naszą Panią będą przekazywać nam wiedzę o tym, co robić, by być zdrowym. Będą gry dydaktyczne, zabawy i konkursy.

Po wykonaniu każdego zadania nasza Pani przyzna nam sprawności. Każdy z nas zrobił specjalny album, w którym będzie zbierał odznaki. Zrobimy zdrowe przekąski, pobawimy się w teatr, przeprowadzimy eksperymenty. Na pewno będzie ciekawie!

Raz, dwa, trzy – zaczynamy!

Uczniowie kl. 3b i wych. Grażyna Serafin

PS „ZDROWE NIETRUDNE” to program edukacyjny, którego celem jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych i zdrowego stylu życia wśród dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli.

IS_DSC_0061.jpgIS_DSC_0062.jpgIS_DSC_0064.jpgIS_DSC_0065.jpgIS_DSC_0066.jpgIS_DSC_0067.jpgIS_DSC_0090.jpgIS_DSC_0092.jpg