Dziecięcy Telefon Zaufania

telefon zaufaniaDziecięcy Telefon Zaufania 800121212 oraz czat internetowy - czat.brpd.gov.pl. to miejsce dla wszystkich młodych ludzi borykających się z problemami, w którym mogą oni zostać wysłuchani i otrzymać pełne wsparcie oferowane przez specjalistów. Należy dodać, że z ww. numeru interwencyjnego mogą korzystać także osoby dorosłe, które chcą zgłosić zaobserwowane problemy dzieci lub rażące zaniedbania względem nich.

 

Z Dziecięcego Telefonu Zaufania mogą również korzystać uchodźcy i cudzoziemcy. Przy telefonie i czacie dyżurują specjaliści posługujący się językiem ukraińskim i rosyjskim - grafik ich dyżurów można odnaleźć pod adresem:

https://brpd.gov.pl/2022/08/31/uwaga-nowy-grafik-pomocy-psychologicznej-i-prawnejpoukrainsku/.

Prawnik specjalizujący się w prawach uchodźców i cudzoziemców dyżuruje w poniedziałki w godzinach od 18:00 do 20:00.

więcej informacji