Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa znowu w naszej szkole!

nprczSzanowni Rodzice, informujemy, że nasza szkoła w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 (na lata 2021-2025) otrzymała 15 tys. złotych (w tym 3 tys. od Urzędu Miasta Suwałki), które zostaną  przeznaczone na działalność promującą czytelnictwo, wyposażenie biblioteki oraz w przeważającym  stopniu na zakup nowości wydawniczych. 
Przystępując do NPRCz i otrzymując dotację, szkoła zobowiązała się do podjęcia określonych działań na rzecz promocji czytelnictwa. Jednym z wymogów jest zasięgnięcie opinii rodziców i samorządu szkolnego na temat planowanych zakupów oraz podjęcie współpracy z biblioteką publiczną obejmującą m.in. planowanie zakupów książek.
Zachęcamy do zapoznania się z listą planowanych zakupów. Ewentualne uwagi prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykaz planowanych zakupów książek