Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego

Od dnia 30 marca 2020 r. od godz. 9.00 do dnia 3 kwietnia 2020 r. do godz. 14.00 rodzice dzieci zakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziału przedszkolnego oraz rodzice, którzy złożyli deklarację o kontynuacji wychowania przedszkolnego przez dziecko na rok szkolny 2020/2021 mają możliwość złożenia potwierdzenia woli przyjęcia dziecka dwoma sposobami:

1. Wysłać wypełnione oświadczenie woli na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Dostarczyć oświadczenie woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego w wersji papierowej poprzez wrzucenie do skrzynki pocztowej ustawionej w przedsionku szkoły.

POTWIERDZENIE WOLI PRZYJĘCIA KANDYDATA