Grupa 0"A" w Midicentrum

IS IMG 526523 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego 0"A" wybrały się do Midicentrum - Kreatywnego Ośrodka Nauki i Technologii w Suwałkach.

Najpierw wraz z instruktorką maluchy mogły pogłębić swoją wiedzę na temat zwierząt żyjących w różnych strefach klimatycznych, obejrzały ciekawe zdjęcia, a następnie z zapałem przystąpiły do konstruowania z klocków LEGO wybranych zwierząt i środowisk, w których one żyją.

W dalszej części utrwaliły swoją wiedzę na temat zmysłu wzroku, słuchu, węchu, smaku poprzez ciekawe gry edukacyjne.

Dzieci wróciły do szkoły pełne wrażeń. Mają nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócą...

IS_IMG_5263.jpgIS_IMG_5265.jpgIS_IMG_5266.jpgIS_IMG_5267.jpgIS_IMG_5269.jpgIS_IMG_5270.jpg