Dzień Przedszkolaka w grupie Krasnoludki

IS SAM 367920 września dzieci przybyły do przedszkola z uśmiechami na buziach. Od rana wiedziały, że wspólnie będziemy świętować Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Zabawę rozpoczęło uroczyste odśpiewanie Hymnu Przedszkolaka oraz życzenia dla wszystkich dzieci od pań nauczycielek. Były tańce, zabawy, konkursy i zagadki, które nie sprawiły małym uczestnikom żadnego problemu! Oczywiście, w tym dniu wszyscy byli wygrani - każdy dostał Medal Superprzedszkolaka oraz słodką niespodziankę.

Na koniec zabawy dzieci otrzymały prezent w postaci balonowego cudaka - nie zabrakło żyrafy, słonia czy też kolorowych kwiatów.

Maluszki jednogłośnie stwierdziły, że bycie przedszkolakiem to powód do dumy i wielkiej uciechy.

IS_SAM_3679.jpgIS_SAM_3680.jpgIS_SAM_3681.jpgIS_SAM_3683.jpgIS_SAM_3684.jpgIS_SAM_3685.jpgIS_sam_3692-1.jpgIS_SAM_3694.jpgIS_SAM_3699.jpg