Pasowanie na przedszkolaka

IS P1010545Ostatni dzień listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy 0A, gdyż odbyła się wtedy pierwsza, jakże ważna, przedszkolna uroczystość, czyli Pasowanie na Przedszkolaka.

W spotkaniu wzięli udział rodzice dzieci oraz pani wicedyrektor Wanda Szczesna. Po powitaniu zebranych gości, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności. Poprzez piosenki, wierszyki oraz tańce maluszki udowodniły, że wiele już potrafią i są prawdziwymi przedszkolakami. Po części artystycznej, dzieci złożyły przysięgę i obiecały zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać swych pań i pomagać kolegom. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia maluszki otrzymały dyplomy. Na zakończenie na wszystkich czekał słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice.