Jesienna inscenizacja 2b

IS SAM 232412 października uczniowie klasy 2b pod kierunkiem swojej wychowawczyni – p. Beaty Wawrentowicz, przygotowali przedstawienie dla uczniów klas 0 – 2. Inscenizacja była niezwykle kolorowa – tak, jak pora roku, którą mamy za oknem.

Podczas występu dzieci usłyszały porady dotyczące zdrowego odżywiania się oraz dostosowania ubioru do panującej pogody. Widzowie mogli się przekonać, że jesień ma wiele odcieni. Oprócz słoty przynosi też słoneczne dni.

Program artystyczny drugoklasistów wyróżniał się barwną scenografią oraz prezentował różne dary jesieni. Mali aktorzy zachwycili publiczność interesującymi strojami. Scenariusz urozmaicony piosenkami z aranżacją ruchową wprowadził wśród widzów ciepłą atmosferę i dobrą zabawę.

IS_SAM_2324.jpgIS_SAM_2325.jpgIS_SAM_2326.jpgIS_SAM_2327.jpgIS_SAM_2330.jpgIS_SAM_2336.jpgIS_SAM_2337.jpgIS_SAM_2338.jpg