IV miejsce naszych dziewcząt

IS 3124 października w Augustowie odbył się półfinałowy turniej Igrzysk Województwa Podlaskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych.

Nasze uczennice, po zwycięstwie w Suwałkach, musiały zmierzyć się z rówieśniczkami z Suchowoli, Augustowa i Bakałarzewa. Po pokonaniu drużyny z Suchowoli i dwóch porażkach z pozostałymi ekipami nasze dziewczęta zajęły czwarte miejsce w grupie eliminacyjnej i niestety nie awansowały do drugiej rundy turnieju, w którym walka toczyła się o finał w Białymstoku. Mimo to jesteśmy dumni z naszych reprezentantek. Dziękujemy im za piękną i wytrwałą grę.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Julia Moniuszko, Natalia Ostrokołowicz, Amelia Piasecka, Maja Kulikowska, Patrycja Jaśkiewicz, Kamila Jaśkiewicz, Julita Czyżyk, Natalia Wojtulewicz.

IS_CAM002121.jpgIS_CAM002141.jpgIS_CAM002151.jpg