Czytanie na dywanie w 2c

IS CAM01003W związku z realizacją w naszej szkole programu „KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ” nasza pani zaproponowała nam przystąpienie do akcji „Czytanie na dywanie”.

Wszyscy byliśmy bardzo ciekawi, na czym będzie to polegało. Wychowawczyni wyjaśniła, że raz w tygodniu będziemy spotykać się w bibliotece szkolnej, aby posłuchać fragmentów nowych i ciekawych książek czytanych przez panią bibliotekarkę oraz naszą panią. My sami również będziemy prezentować swoje ulubione opowieści, zachęcając kolegów i koleżanki do ich przeczytania. Nasza wychowawczyni mówi, że głośne czytanie bardzo rozwija naszą wyobraźnię oraz doskonali technikę czytania. Niedługo to my sami będziemy czytać całej klasie oraz paniom. Już nie możemy się doczekać!

Uczniowie klasy 2c

IS_CAM01001.jpgIS_CAM01003.jpgIS_CAM01004.jpgIS_CAM01005.jpgIS_CAM01006.jpgIS_CAM01007.jpg