Rękodzieło i art recycling w wykonaniu 1c

IS 0815 października uczniowie klasy 1c wyruszyli na wyprawę do miejscowości Węgielnia, gdzie postanowili zgłębić tajniki art recyclingu i rękodzieła. Opiekę nad nimi sprawowały: p. Ewa Szczesna i p. Monika Stankiewicz.

Dzieci wzięły udział w fascynujących warsztatach: lepienia z gliny, odzyskiwania papieru metodą czerpaną i wykonywania aniołków ze szmacianych gałganków. Sprawiło im to ogromną frajdę. Mogły wykazać się swoimi talentami podczas dekorowania glinianych tabliczek. Z kolei spostrzegawczością pierwszoklasiści popisali się w czasie poszukiwania aniołów z Suwalskiego Przytuliska. Niezapomnianych wrażeń dostarczyła im też zabawa na świeżym powietrzu i moc atrakcji przygotowanych przez gospodynię, panią Alicję Wasilewską, oraz dwie wspaniałe animatorki. W pięknych okolicznościach przyrody, w promieniach jesiennego słońca nikomu nie zabrakło siły oraz wytrwałości. Wszyscy zdobyli sprawność turysty.

O tym, jak ciekawie upłynął czas uczniom kl. 1c, przekonacie się, oglądając fotorelację z wycieczki.

IS_01.jpgIS_02.jpgIS_03.jpgIS_04.jpgIS_05.jpgIS_06.jpgIS_07.jpgIS_08.jpgIS_09.jpgIS_11.jpgIS_12.jpgIS_13.jpgIS_14.jpgIS_16.jpgIS_17.jpgIS_18.jpgIS_19.jpgIS_21.jpg