Pierwszy miesiąc w szkole już za nami

DSC 0020Minął już miesiąc od momentu, gdy rozpoczęliśmy naukę w szkole. Znamy już dobrze swoich nauczycieli – panią Anię, panią Alinę, siostrę Adrianę oraz pana Ziemka, z którym mamy zajęcia z „Małego Mistrza”.

Poznaliśmy nowych kolegów i koleżanki. W szkole mamy dużo pracy. Znamy już pięć liter, cyfry do 5, potrafimy wykonać ciekawe prace plastyczne i techniczne. Za nami pierwsze kroki w nauce czytania – świetnie bawimy się przy tym. W naszych zeszytach staramy się pisać jak najpiękniej. Nasza pani chwali nas i stawia najlepsze stempelki. Na zajęciach komputerowych ze skupieniem słuchamy, co mówi pani, a niektórzy już się sami logują. Znamy już podstawowe części zestawu komputerowego i poznajemy narzędzia różnych programów. W szkole jest fajnie – pierwsze koty za płoty – chcemy jeszcze więcej wiedzieć i umieć!