Biały czy czarny?

czarneibiale7 października uczniowie klasy 2 b mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć spektakl pt. „Biały i czarny” Białostockiego Teatru „Pod Orzełkiem”. Jak było? Podobno rewelacyjnie! Zresztą sami przeczytajcie relację drugoklasistów.

Który kolor ważniejszy? Który jest piękniejszy? Czego jest więcej: bieli czy czerni? O to kłóciła się pani Biała, malarka i pan Czarny, poeta. I to przez cały spektakl na oczach publiczności. My, czyli uczniowie 2b, też tam byliśmy i się temu przyglądaliśmy, a nawet często wybuchaliśmy śmiechem.

Nasza Pani otrzymała zaproszenie z Biblioteki Pedagogicznej na spektakl pt. „Biały i czarny” Białostockiego Teatru „Pod Orzełkiem”. Oczywiście zabrała nas ze sobą. Pomimo mroźnego poranka poszliśmy tam pieszo i nie żałujemy, bo w powrotnej drodze świeciło nam słoneczko, a my mieliśmy okazję porozmawiać ze sobą. Jednym się podobała muzyka, innym Sroka - kłamczucha, ale wszystkich rozśmieszyła scena, w której mysz goniła kota.

Lubimy takie spacery i czekamy, kiedy nasza Pani znowu otrzyma jakieś zaproszenie.

A który kolor Wam się bardziej podoba?

Uczniowie kl. II B

IS_DSC_0265.jpgIS_DSC_0273.jpgIS_DSC_0274.jpg