Franek i Aleks w Radiu 5!

radio514 czerwca, w niedzielę, uczniowie klasy Ib - Franek Wiszniewski i Aleks Kotowski - wzięli udział w audycji pt. Bajki z Aniołem.

Tym razem tematem były pszczoły. Chłopcy mówili (a tak dokładnie to czytali) o ciekawym życiu tych owadów. Zadawali pytania słuchaczom i rozdawali nagrody. Zanim jednak weszli do studia, mieli okazję zobaczyć studio nagrań i pracę dziennikarzy – radiowców. Na koniec pozdrowili na antenie koleżanki i kolegów z klasy i całej szkoły oraz wszystkich nauczycieli. Franek i Aleks mieli tremę, ale doskonale sobie z nią poradzili. Może kiedyś zostaną radiowcami?

Dodajmy, że Radio 5 istnieje już ponad dwadzieścia lat. Na pewno słucha go większość suwalczan, ale ile osób mogło być w rozgłośni? Zapewne niewiele, a naszym kolegom się udało. Jesteśmy z nich bardzo dumni!

IS_DSC_0019.jpgIS_DSC_0020.jpgIS_DSC_0021.jpg