Czocher w Ib

IS czocher2 czerwca w naszej szkole pojawił się nietypowy gość, który sprawił dzieciom wiele radości. To spotkanie na pewno pozostanie w pamięci pierwszoklasistów na długo…

We wtorek rano nasza Pani oznajmiła, że ma dla nas niespodziankę, taki bonus do Dnia Dziecka. Wszyscy zaczęli zgadywać, co to może być. Rozpoczęła się druga lekcja, gdy nagle rozległo się pukanie do drzwi. Pani powiedziała: „proszę” i wszedł… Czocher – słynna gadająca małpka. Był, oczywiście, ze swoim właścicielem, p. Piotrem Borutą, który ma nietypową pasję – brzuchomówstwo. Obaj przyjechali z Warszawy. Jeżdżą tak od lat po Polsce i bawią dzieci. Występowali też razem w programie Mam talent. Oczywiście rozbawili nas i naszą Panią. Panią Dyrektor Czocher zapytał, czy może zostać uczniem naszej szkoły. Było wiele śmiechu!

Jak to nasza Pani zrobiła, że sprowadziła Czochera do naszej klasy, nadal zostaje nierozwiązaną zagadką. Nic nie szkodzi. Uwielbiamy takich nietypowych gości.

Uczniowie kl. IB

IS_DSC_0036.jpgIS_DSC_0051.jpgIS_DSC_0054.jpg