Dzień Otwarty 2024 - relacja

IS 18Każdego roku rodzice, posyłający swoje dzieci po raz pierwszy do szkoły, stają przed trudną i niezwykle ważną decyzją. Żeby ułatwić ten wybór, 29 lutego Szkoła Podstawowa nr 2 w Suwałkach zorganizowała Dzień Otwarty. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji.

Po przekroczeniu progu naszej szkoły rodzice przyszłych pierwszoklasistów udali się na spotkanie z Panią Dyrektor Ewą Brzozowską. W tym czasie dzieci odwiedziły salę zabaw, gdzie pod opieką wykwalifikowanej kadry uczestniczyły w ciekawych zajęciach. Na najmłodszych czekał tor przeszkód oraz zajęcia plastyczne. Wiele emocji dostarczyły eksperymenty chemiczne, a w szczególności pokaz ognia. Wszyscy mogli się przekonać, że szkoła to nie tylko nauka, ale też zabawa. Po wystąpieniu Pani Dyrektor goście mieli możliwość zwiedzenia szkoły i skosztowania pysznych pączków przygotowanych przez panie kucharki.

Na zakończenie każdy mógł zrobić zdjęcie w specjalnie przygotowanej fotobudce. Dzieci otrzymały na pamiątkę kolorowe balony oraz fotografie. Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie we wrześniu!

IS_11.jpgIS_12.jpgIS_13.jpgIS_14.jpgIS_15.jpgIS_16.jpgIS_17.jpgIS_18.jpgIS_19.jpgIS_20.jpgIS_21.jpg