Szkolny Mistrz Tabliczki Mnożenia 2024

IS 148 lutego odbył się finał konkursu Szkolny Mistrz Tabliczki Mnożenia klas IV i V. W wyniku pełnych emocji rozgrywek tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia klas IV zdobyła Hania Krejpcio (4b), a w klasach piątych zwyciężczynią okazała się Natalia Luty (5d).

Zmaganiom najlepszych matematyków przyglądali się ich koledzy i koleżanki z klas IV i V, którzy kibicowali swoim faworytom. Sami też mogli spróbować swoich sił w konkursie dla publiczności.

Finał poprzedzony był eliminacjami klasowymi, w wyniku których wyłoniono reprezentantów poszczególnych klas, a okazali się nimi następujący uczniowie:

Bartosz Filipow (4a), Hanna Krejpcio (4b), Oleksandr Khmil (4c), Zuzanna Piasecka (4d), Lena Kamińska (5a), Małgorzata Raczkowska (5b), Mateusz Szupień (5c) i Natalia Luty (5d).

Finaliści wykazali się nie tylko doskonałą znajomością tabliczki mnożenia, ale też opanowaniem i refleksem. Gratulujemy!

IS_1.jpgIS_2.jpgIS_3.jpgIS_4.jpgIS_6.jpgIS_7.jpgIS_9.jpgIS_9a.jpgIS_9b.jpgIS_11.jpgIS_12.jpgIS_13.jpgIS_14.jpg