4b i 6b w siedlisku Bogdanka

IS P11406443 października uczniowie klas 4b i 6b udali się do siedliska Bogdanka w Leszczewku, by wspólnie cieszyć się urokiem polskiej złotej jesieni na Suwalszczyźnie. Dzięki sprzyjającej aurze dzieci mogły skorzystać ze wszystkich atrakcji przygotowanych przez gospodarzy.

Zjazdy na tyrolce i pontonach oraz szybki kurs strzelania z łuku i snajperki do paintballa sprawiły uczniom mnóstwo radości. Niezapomnianym doświadczeniem było też zbieranie ziemniaków, które później zostały upieczone w ognisku. Można było również nakarmić i pogłaskać króliki, alpaki, kozy i konie, a nawet przyjrzeć się z bliska skunksowi. Na zmęczonych i szukających spokoju czekały hamaki.

Czas w Bogdance minął wszystkim szybko i wesoło. Nasi czwarto- i szóstoklasiści wrócili z wycieczki zmęczeni, ale szczęśliwi i pełni pozytywnej energii.