"Otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi"

IS DSC 0329W niedzielę, 12 lutego, po Mszy Świętej o godz. 12.00 w konkatedrze pw. św. Aleksandra w Suwałkach uczniowie kl. 3b zaprezentowali program artystyczny pod nazwą: Otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi. Wcześniej odbyło się uroczyste wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II. Mszy Świętej przewodniczył ks. biskup Jerzy Mazur.

W swoim występie młodzi artyści przywołali najpiękniejsze słowa poetyckie z poematu „Myśląc Ojczyzna” i z przemówienia do dzieci naszego Wielkiego Świętego Rodaka. Na zakończenie została wykonana ulubiona pieśń papieża - „Barka”.

Wierzymy, że nauczanie św. Jana Pawła II będzie ciągle owocowało w kolejnych pokoleniach miłością i dobrem.

IS_DSC_0304.jpgIS_DSC_0307.jpgIS_DSC_0315.jpgIS_DSC_0316.jpgIS_DSC_0317.jpgIS_DSC_0318.jpgIS_DSC_0329.jpg