Znowu razem!

DSC 0027Wakacje dobiegły końca. Na szczęście epidemia koronawirusa na razie nie zdezorganizowała szkolnego kalendarza, więc wszyscy uczniowie 1 września o wyznaczonych godzinach zameldowali się  klasach na spotkaniach z wychowawcami.

Rok szkolny rozpoczęło w naszej szkole 607 uczniów, w tym 56 pierwszoklasistów, dla których był to szczególny dzień. Właśnie dziś po raz pierwszy zasiedli w szkolnych ławkach, poznali swoje wychowawczynie i klasowych kolegów. Na sali gimnastycznej pierwszaki zostały przywitane przez panią dyrektor Ewę Brzozowską, wysłuchały dobrych rad i złożyły ślubowanie. Otrzymały też pamiątkową broszurę i dużo życzeń na dalsze lata nauki.  Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym 2021/2022!