XX Charytatywny Kiermasz Bożonarodzeniowy

2Na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia odbył się XX Charytatywny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Jak co roku, w przygotowanie akcji z wielkim zaangażowaniem włączyły się dzieci z klas: 1d, 2c, 3d, 4c, 5e i 6e wraz z rodzicami.

W Państwowej Szkole Muzycznej zorganizowano stoiska wystawowe, na których sprzedawano wypieki i rozmaite ozdoby bożonarodzeniowe, a na sali koncertowej dzieci z poszczególnych klas zaprezentowały utwory świąteczne.

Pieniądze zebrane podczas XX Charytatywnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego zostaną przeznaczone na rehabilitację 16-letniego Juliana Okuniewskiego, który jest podopiecznym Fundacji Serce Dziecka.

Dziękujemy wszystkim gościom i osobom, które aktywnie wspierały tę akcję!

1.jpg2.jpg3.jpg4a.jpg5a.jpg6a.jpg7.jpg8.jpg9a.jpg10a.jpg11a.jpg12a.jpg13.jpg14.jpg15.jpg17.jpg18.jpg19.jpg