Pasowanie na ucznia

IS P1060633W stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości tegoroczni pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. W ten sposób dołączyli do grona uczniów naszej szkoły. W pięknej i wzruszającej uroczystości towarzyszyli im najbliżsi.

Ślubowanie poprzedziły występy starszych kolegów i koleżanek, którzy zaprezentowali przybyłym spektakl poetycko – muzyczny „Niech żyje Niepodległa!”. Inscenizacja wzbudziła zachwyt pierwszoklasistów i ich gości. Równie interesujący był występ uczniów klas pierwszych. Dzieci udowodniły, że już dużo wiedzą o Polsce i są gotowe zdobywać nowe wiadomości i umiejętności.

Aktu pasowania na ucznia dokonały panie dyrektor: p. Ewa Brzozowska i p. Wanda Szczesna. Uroczystość przygotowały wychowawczynie klas pierwszych: p. Anna Kamyszek, p. Beata Wawrentowicz i p. Justyna Różyńska, które wspierali z ogromnym zaangażowaniem rodzice pierwszoklasistów. O piękne dekoracje zadbały: p. Małgorzata Jurgielewicz, p. Ewa Górska i p. Ewa Miklaszewicz.

Uczniom klas pierwszych życzymy, by ich szkolna przygoda owocowała w same sukcesy i radości! Powodzenia, pierwszaki!