Autyzm na co dzień

IS IMG 12982 kwietnia w III LO w Suwałkach rozstrzygnięto konkurs plastyczny ph. „Autyzm na co dzień”. Możemy się poszczycić wielkim sukcesem, ponieważ wszystkie miejsca w kategorii klas 4 – 6 zajęli nasi uczniowie.

I miejsce - Oliwia Radzewicz (kl. 5c)

II miejsce - Dorota Omilian (kl. 5a) i Maciej Wierzchowski (kl. 5a)

III miejsce - Bartosz Moroz (kl. 6c) i Aurelia Pietraszkiewicz (kl. 4c)

Wyróżnienia - Maja Adamczyk (kl. 4a), Franciszek Kotowski (kl. 6c), Julia Staszkiewicz (kl. 6d).

Serdecznie gratulujemy!

Na konkurs zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Suwałkach i Fundację „Synergia” z naszej szkoły zgłoszonych zostało 30 prac, które powstały pod kierunkiem p. Jolanty Karp – nauczycielki plastyki. Przygotowywanie ilustracji przez uczniów poprzedziły miniwykłady na temat autyzmu.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich prac, które są wywieszone na pierwszym piętrze, obok pracowni plastycznej.

1.jpg2.jpg3.jpgIS_IMG_1289.jpgIS_IMG_1291.jpgIS_IMG_1295.jpgIS_IMG_1298.jpgIS_IMG_1301.jpgIS_IMG_1304.jpgIS_IMG_1307.jpgIS_IMG_1308.jpg