Zadanie 2 dla klasy 3b

IS DSC 0041Na początku marca uczniowie klasy 3b przygotowali inscenizację dotyczącą zdrowego odżywiania się, którą zaprezentowali dzieciom z naszej szkolnej zerówki. Oto ich relacja z tego wydarzenia:

Każdy z nas był ekspertem w jakieś dziedzinie. Cześć z nas opowiedziała o zaletach owoców i warzyw. Inni zachwalali śledzie, flądry i makrelki, czyli ryby, dzięki którym mamy mocne serce i kości. Wśród nas znalazły się też dwie kucharki – Hania i Monika, które polecały zupy, oczywiście ze zdrowych warzyw. A wszystkie te rady zawarliśmy w kolorowych inscenizacjach.

Na zakończenie zadawaliśmy pytania naszym młodszym koleżankom i kolegom. Za każdą prawidłową odpowiedź nasza Pani nagrodziła maluchów naklejkami. Okazało się, że dużo zapamiętali z naszego kolorowego „wykładu”. Obiecaliśmy, że następnym razem przygotujemy trudniejsze pytania… Oczywiście, że tylko żartowaliśmy, ale już dzisiaj zaprosiliśmy na kolejny wykład, który będzie dotyczył… naszego brzucha. Ciekawe, czy im się spodoba?

W ten oto sposób zadanie nr 2 (#zdrowenietrudne) mamy zaliczone!

Uczniowie klasy 3b z wychowawczynią

IS_DSC_0037.jpgIS_DSC_0038.jpgIS_DSC_0039.jpgIS_DSC_0040.jpgIS_DSC_0041.jpgIS_DSC_0044.jpgIS_DSC_0048.jpgIS_DSC_0051.jpgIS_DSC_0053.jpg