Informacja dla rodziców przedszkolaków

Prosimy zapoznać się z  Procedurami bezpieczeństwa w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Aleksandry Piłsudskiej w Suwałkach w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem covid-19

Szanowni Państwo, organ prowadzący M. Suwałki rozważa możliwość uruchomienia oddziałów przedszkolnych przy szkole od 11.05.2020r. dla dzieci rodziców, którzy ze względu na wykonywaną pracę nie mają możliwości sprawowania opieki nad dziećmi.

Jeśli wyrażają Państwo  chęć skorzystania z opieki przedszkola nad  dzieckiem, prosimy o przesłanie do dnia 5.05.2020r. do godz. 12.00 na adres   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   zgłoszenia dziecka do przedszkola wraz z  oświadczeniem rodzica o podjęciu pracy.

Dyrektor szkoły

Ewa Brzozowska