Rekrutacja do przedszkola lub oddziału przedszkolnego

W roku szk. 2017/2018 nabór do publicznych przedszkoli i oddziałów w szkołach podstawowych będzie odbywał się elektronicznie. Od 4 kwietnia   do 18 kwietnia 2017r. (godz.14.00) rodzice będą mogli poprzez stronę

www.suwalki.przedszkola.vnabor.pl

zapisać dziecko do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

Formularz wniosku o przyjęcie  dziecka będzie można:

1. Wypełnić w wersji elektronicznej, wydrukować, podpisać i złożyć w „przedszkolu lub szkole pierwszego wyboru”;
  2. Otrzymać w przedszkolu lub szkole, wypełnić, podpisać i złożyć w przedszkolu lub szkole pierwszego wyboru.

W przypadku zapisania dziecka do oddziału przedszkolnego w innej szkole, lub oddziału przedszkolnego w przedszkolu  proszę o telefoniczne poinformowanie (tel./fax (87) 566 20 40) lub  dostarczenie pisemnego oświadczenia w jakiej szkole, przedszkolu Państwa dziecko będzie realizowało obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego od 1 września 2017r.

Rodzice dziecka podlegającego rocznemu przygotowaniu  przedszkolnemu są obowiązani do dopełnienia czynności związanych ze zgłoszeniem dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego zorganizowanego w szkole podstawowej bądź powiadomienia dyrektora szkoły.