Kolejny rok szkolny za nami

koniec roku2Szybko przeleciał ten rok. Ani się spostrzegliśmy, zapachniało wakacjami, beztroskim leniuchowaniem i odpoczynkiem. Korzystajcie więc z lata, ładujcie akumulatory, cieszcie się z dobrze wykonanej pracy, efekty której znalazły się na Waszych świadectwach. Jak wielu gimnazjalistów odniosło sukces, mogliśmy przekonać się na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2015/16, gdzie najlepsi w nauce odebrali nagrody i gratulacje z rąk pani dyrektor.

Wyróżnieni zostali też uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w poczcie sztandarowym, działali w Samorządzie, odnosili sukcesy w sporcie, czytelnictwie i śpiewie. Dla trzecioklasistów, to ostatni rok w murach naszej szkoły. Pożegnali się z nami prezentacjami o swoich klasach. Życzymy im powodzenia w nowych szkołach, a my spotkamy się za dwa miesiące. Do zobaczenia!