Wycieczka do Warszawy

IMG 707023 maja uczniowie naszej szkoły wyjechali na wycieczkę do Warszawy. Pobyt w stolicy obfitował w liczne atrakcje. Pierwszym punktem programu był ,,Hangar 646”, w którym uczniowie mieli możliwość korzystania m.in. z różnych trampolin. Następnie wszyscy udali się do kina 6D, by obejrzeć wybrane przez siebie filmy. Kolejny punkt programu to Muzeum Powstania Warszawskiego, w którym uczniowie poznali szczegóły tego tragicznego wydarzenia.

Po zwiedzeniu muzeum miał miejsce spacer po warszawskiej Starówce, któremu towarzyszyły ciekawe historie opowiadane przez panią przewodnik. Na koniec uczestnicy wycieczki zatrzymali się na krótko w Złotych Tarasach, gdzie można było coś zjeść, zrobić zakupy oraz obejrzeć trening medialny Mariusza Pudzianowskiego. Opiekunami wycieczki były panie Barbara Haraburda, Bożena Rutkowska i Marzena Raczyńska.