Prezentacje szkół ponadgimnazjalnych

ofertaW dniu 12 kwietnia w naszej szkole odbyło się spotkanie przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych z rodzicami uczniów klas trzecich. Celem spotkania było przedstawienie oferty edukacyjnej na rok szkolny 2016/2017.Uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznania się z zapleczem edukacyjnym szkół, ich ofertą i zasadami naboru w nowym roku szkolnym.

Gościli u nas min. przedstawiciele: Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach, Zespołu Szkół nr 1 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach, VII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Suwałkach, I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II w Suwałkach, Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Suwałkach, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Suwałkach, Zespołu Szkół Technicznych w Suwałkach, Zespołu Szkół nr 3 w Suwałkach,  IV Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Bryg. Pil. Witolda Urbanowicza, Zespołu Szkół nr 4 w Suwałkach.

Prezentacje ww. szkół znajdziecie w zakładce: doradca zawodowy.

DSC05198.jpgDSC05201.jpgDSC05202.jpgDSC05203.jpgDSC05204.jpgDSC05205.jpg