Mamy II miejsce w turnieju Coca Cola Cup!

colaDnia 23 marca na naszym szkolnym boisku odbył się turniej Coca Coli. To już XVIII edycja najstarszego i najbardziej popularnego wśród gimnazjalistów turnieju piłkarskiego. Warto przypomnieć, że zwycięzcy ogólnopolskiej rywalizacji w kategorii chłopców i dziewcząt w nagrodę pojadą do Francji na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016™ dopingować biało-czerwonych oraz ambasadora Coca-Cola Cup, Roberta Lewandowskiego.

Mecze rozegrały trzy drużyny z suwalskich gimnazjów, a także gimnazja z Sejn, Augustowa, Jeleniewa, Bakałarzewa i Filipowa. Do dalszych rozgrywek przeszła drużyna z gimnazjum z Bakałarzewa. To im udało się zająć pierwsze miejsce. Chłopcy z naszej szkoły uplasowali się na drugiej pozycji i też przechodzą dalej.