Interaktywne Warsztaty Telewizyjne dla młodzieży

obywatel10 grudnia ok. 130 uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w interaktywnych warsztatach telewizyjnych "Obywatel PL, Teleturniej Wiedzy o Polsce". Nasi uczniowie aktywnie w nich uczestniczyli, co zostało udokumentowane na filmie, który stanowi miłą pamiątkę ze spotkania.
Organizatorem przedsięwzięcia był Teatr Show- ogólnopolski projekt realizujący tematy związane z mediami.

Uczniowie przeżyli emocje związane z udziałem w teleturnieju oraz poznali niektóre techniki dziennikarskie i sceniczne. Odważni sprawdzili swoją wiedzę o naszym kraju w zakresie: mowy ojczystej, stroju ludowego, literatury, nauki i techniki, historii, przyrody i krajobrazu, ustroju politycznego i administracji, sportu.