Dzień Sportu na Dzień Dziecka

taniec Z okazji Dnia Dziecka 3 czerwca w Gimnazjum nr 1 został zorganizowany szkolny Dzień Sportu promujący aktywny styl życia w czasie wolnym oraz aktywne uczestnictwo na lekcji wychowania fizycznego. Przebiegał on w trzech etapach: międzyklasowej rywalizacji sportowej, konkursu makijażu oraz wiedzy z dziedziny sportu. Dodatkową atrakcją były pokazy taneczne opracowane przez dziewczęta z klasy III B.

Za zorganizowanie i prowadzenie imprezy odpowiedzialni byli uczniowie z klasy II D i II B w ramach projektu edukacyjnego pt: „Dzień sportu – promowanie zdrowego stylu życia” : Karolina Baluta, Aleksandra Mozerys, Kacper Masłowski, Julia Narwicz, Natalia Kulbacka, Magdalena Frejman, Natalia Polakowska, Elżbieta Zalewska. Nad całością czuwały nauczycielki wychowania fizycznego Ewa Gawińska i Renata Arasimowicz.