Mistrz szkolnej ligi futsal 2016/17 wyłoniony

DSCN1812W dniu 08.05.2017 odbyło się uroczyste zakończenie i podsumowanie szkolnej ligi futsal. Chłopcy z poszczególnych drużyn za zajęte miejsca w lidze, włożony wysiłek, zaangażowanie, wolę walki i zwycięstwa otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody z rąk p. dyrektor Ewy Brzozowskiej.

W bieżącym roku szkolnym najlepszą ekipą w lidze została drużyna "San Marino" w składzie: Mateusz Sokołowski, Zbigniew Chmielewski, Michał Orłowski, Jakub Oberszt, Jakub Jasiński, Mikołaj Madejek, Patryk Wróblewski, Mateusz Pietruszewski.

Drugie miejsce zajęła drużyna o oryginalnej nazwie "Jeremajki", w składzie której zagrali: Cezary Jankowski, Kuba Szymański, Kacper Perkowski, Bartek Cylwa, Karol Wojtkiewicz, Jakub Gabrański, Kacper Skrodzki, Norbert Świerzbinowicz.

Drużyna o kolejnej oryginalnej nazwie "Pyrki w Butach" to zdobywcy trzeciej lokaty w lidze. W jej składzie wystąpili: Karol Gościewski, Michał Budziński, Michał Halicki, Kacper Jarmułowicz, Paweł Walendzewicz, Bartosz Bukpas, Mateusz Gołębiewski, Mariusz Łukowski.
Czwarte i piąte miejsca odpowiednio zajęły drużyny "Hańcza" i "Amnezji Smak"
Najlepszym strzelcem bramek ligi został Mateusz Sokołowski z "San Marino", którego osiągnięcie to zdobycie 23 goli w 8 meczach.
Na zakończenie imprezy do futsalowców krótkie przemówienie wygłosiła p. dyrektor.

DSCN1805.jpgDSCN1806.jpgDSCN1808.jpgDSCN1812.jpgDSCN1822.jpgDSCN1825.jpgDSCN1827.jpgDSCN1828.jpg