Znalezione obrazy dla zapytania napis dziękujemy, kwiaty

Pani Krystynie Bagińskiej, mamie naszych absolwentów, za przygotowanie imponującego tortu na jubileuszowe uroczystości.

Rodzicom uczniów za wspieranie naszych działań, włączenie się do przygotowań i udział w obchodach 100-lecia szkoły.

Firmie CYMES za przekazanie naszym uczniom słodkich wypieków na jubileuszowy poczęstunek.

Firmie MONA za przekazanie naszym uczniom soków i napojów na jubileuszowy poczęstunek.

Chórowi z parafii pod wezwaniem błogosławionej Anieli Salawy pod dyrekcją Pani Anety Haraburdy za uświetnienie swoim występem mszy świętej w intencji społeczności szkolnej.

Pani Joannie Sokołowskiejfirmie BETONEX za wykonanie prac remontowo-porządkowych przy grobie rodziny Zahorskich i Szczerbińskich, którym opiekuje się nasza szkoła.

Zarządowi Fabryki Mebli FORTE i Pani Justynie Majstrowicz za wyposażenie pracowni sensorycznej.

Panu Tomaszowi Krzyżewskiemu za namalowanie na ścianach korytarza bajkowych postaci, którymi wszyscy się zachwycamy.

Panu Cezaremu Góralowi z firmy „Wydobycie i Przerób Kamienia Budowlanego Eksport-Import Góral s.c.” za nieodpłatne wykonanie kamiennej tablicy upamiętniającej 100-lecie szkoły.

Panu Dariuszowi Wawryszko za podarowanie dzieciom z oddziału przedszkolnego zabawek i doposażenie sali pierwszoklasistów w nową wykładzinę PCV.